niedziela, 24 września, 2023
spot_img

35 kilometrów świetnej zabawy! Zakończ wakacje na rowerze!

W niedzielę, 3 września, Stowarzyszenie Aktywne Zabrze zaprasza wszystkich entuzjastów poruszania się na rowerze na rodzinny rajd, który będzie sportowym zakończeniem wakacji.

Uczestnicy będą mieli okazję czerpać przyjemność z jazdy w doborowym towarzystwie, a także poznawać uroki naszego regionu z perspektywy dwóch kółek. Zbiórka o godzinie 9.00 na boisku Orlik w Maciejowie. Ze względu na przewidziane atrakcje dla osób biorących udział w imprezie obowiązują wcześniejsze zapisy na wydarzenie – ilość miejsc ograniczona.

Zapisy na stronie internetowej organizatora – www.aktywnezabrze.inkontrahent.pl do wyczerpania miejsc.

Podczas rajdu uczestnicy pokonają dystans ok. 35 km. Trasa będzie miała charakter mtb/gravel. W większości będzie poprowadzona ścieżkami leśnym, drogami polnymi, na których pojawią się nierówności, wzniesienia, kamienie i piasek oraz krótkimi odcinkami asfaltowymi. Mapka z planowanym przebiegiem dostępna jest TUTAJ. Trasa może być dla osób mniej jeżdżących wyboistymi drogami mało komfortowa. Dlatego organizator zaleca udział dzieci od 7 roku życia, aby nie miały problemu z pokonaniem takiego dystansu.

Zdjęcie z poprzedniego rajdu rowerowego Aktywnego Zabrza. Fot. FB/Aktywne Zabrze
Zdjęcie z poprzedniego rajdu rowerowego Aktywnego Zabrza. Fot. FB/Aktywne Zabrze

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,868ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts