Pod koniec stycznia w artykule Adasia czeka wiele skomplikowanych i drogich operacji. Ratuj jego nóżkę opisywaliśmy historię chłopczyka z Gliwic, który cierpi na bardzo rzadką chorobę zwaną hemimelia strzałkowa. Lewa nóżka Adasia  jest krótsza od prawej, brakuje w niej kości strzałkowej, kość piszczelowa jest wygięta w banan, stopa jest wykoślawiona i mocno zdeformowana, kostki są niewyczuwalne oraz brakuje mu jednego paluszka – promienia stopy.

Jest jednak w Poznaniu lekarz– dr Milud Shadi, który chce się podjąć leczenia Adasia metodą wybitnego specjalisty – dr. Paleya z Florydy. 

adas_gliwiceW lutym doktor Shadi zmierzył nóżkę Adasia i okazało się że już jest nie o 2 a o 3 cm krótsza względem zdrowej nogi. Dr Shadi chce operować chłopca już we wrześniu, do tego czasu rodzice chłopca muszą uzbierać aż 12 tysięcy złotych na operację! Jeśli chcesz pomóc Adasiowi  a nadal nie wiesz jak to wejdź na stronę www.pomagamyadamowi.pl. Tam znajdziesz wszystkie informacje. Rodzice robią co mogą ale bez Was im się nie uda, dlatego Adaś prosi Was o wsparcie w leczeniu.

Mamy też bardzo dobrą wiadomość, już w kwietniu Adaś jedzie na konsultacje z dr Paleyem z Florydy, który przyjeżdża do Polski.adaś_plakat_gliwice

 

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here