Wkrótce rozpocznie się remont ul.Daszyńskiego wraz z demontażem torowiska tramwajowego. Prace ruszą w najbliższy poniedziałek , 25 lipca br. – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Robotnicy będą prowadzić prace na dwóch odcinkach. Pierwszy z nich wyznaczono od dawnej pętli tramwajowej do ronda u zbiegu ul.Sowińskiego, Daszyńskiego, Mickiewicza i Kozłowskiej.  Na tym odcinku roboty prowadzone będą przy zachowaniu ruchu w obu kierunkach.  Prace na drugim odcinku, od ul.Kościuszki do skrzyżowania ul.Daszyńskiego z ul.Styczyńskiego będą odbywały się przy całkowitym wyłączeniu z ruchu. Objazd poprowadzony zostanie ulicami: Kościuszki i Styczyńskiego.

źródło: ZDM Gliwice

22 KOMENTARZE

  1. Idioci jak zwykle zabierają sie od dupy strony !! Zrobcie to co spierdoliliście ! Daszyńskiego w ostropie jest rozjebane w mak studzienki sie zapadaja jak na jakimś jebanym czołgowisku, za niedlugo ktos z drogi wyleci na tych studzienkach , toszecka sypie sie w huj mozna zawieszenie zostawić na tych kurwidołach ale niee oni bd robić jebane tory :///!!!!!!!

  2. zrobili by porządek z Jagiellońska i Zabrska jak się jedzie z mostu chorzowskiego i trzeba wjechać w Hutniczą to jest przecież tragedia…

  3. chyba wymieniać na nowe??? wiecie, Państwo, co to znaczy „..wyciągać…remont”?? w niby nowoczesnym mieście LIKWIDUJĄ tramwaj zamiast modernizować i kłaść nowe szyny:( wstyd!

  4. A moze by tak w kierunku Ostropy???? I poprawic zapadliska nowych studzienek. Kase zabrac to kazdy a poprawic to nie ma komu. Co z Toszecka od swiatel do wiaduktu? Karola Miarki i Malinowskiego????

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here