BIT jest git – rusza największy festiwal informatyczny na Politechnce Śląskiej!

W dniach 22-24 listopada wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki zmieni się w raj dla entuzjastów nowoczesnych technologii. 7 firm z baranży IT, 20 organizatorów, 100 graczy podczas LAN Party i tylko jedno takie wydarzenie na Politechnice Śląskiej – BEST Information Technology Festival, czyli stary, dobry BIT. Jego organizatorami są członkowie Stowarzyszenia Studentów BEST Gliwice. Chcesz przekonać się czy aby na pewno BIT jest git? Czytaj dalej. 

Część główna wydarzenia rozpoczyna się w czwartek, jednak już od poniedziałku przez trzy dni w klimat festiwalu wprowadzać będzie studentów BIT-owa FunStrefa. Pomysłów na konkursy nie brakuje – rzut myszką do celu, składanie klawiatury na czas, turnieje starych gier komputerowych, a gadżety dla zwycięsców już czekają.

We wtorkowy wieczór pora ubrać koszulę w kratę i wpaść na Nerd Party do ROCK’A. Warto, bo każdy student otrzyma zniżkę na piwko, a w konkursie na najlepsze przebranie będzie można wygrać zestawy płytowe i BIT-owe gadżety.    

Jednak BIT to nie tylko rozrywka. W czwartek firmy z branży IT zaprezentują się podczas targów, a każdy student będzie miał okazję porozmawiać ze swoim potencjalnym pracodawcą. Może właśnie szukasz praktyk lub pracy? Nie przegap tej szansy. Natomiast w piątek i sobotę skorzystaj z możliwości poszerzenia swojej wiedzy . Warsztaty i wykłady w przystępnej formie prowadzone będą przez pasjonatów tematu nowczesnych technologii.

Na koniec BIT zostawia mocne uderzenie. Piątkowa noc należy do LAN Party. W opustoszałych nocą salach wykładowych zaroi się od pozytywnie nakręconych graczy. W tym roku drużyny mają do wyboru takie gry jak: StarCraft II, League of Legends i Counter Strike 1.6. Rozgrywki pomiędzy drużynami zakończą się wyłonieniem trzech najlepszych w każdej grze. Gry, wejściówki na laserowy paintball, koszulki, gadżety – to tylko niektóre korzyści z wygrania turnieju, ponieważ sama satysfakcja z pokonania tylu uczestników musi być ogromna.

Więc jak sądzicie? BIT jest git?

Więcej szczegółów, a także zapisy na wykłady i warsztaty oraz rejestracja na LANa znajduje się na stronie wydarzenia:  bit.bestgliwice.pl/

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here