kabaretyW sobotni wieczór pod Radiostacją nastąpi wybuch. Śmiechu. O godzinie 19.00 na scenę wejdzie krakowski kabaret Formacja Chatelet.

Formacja Chatelet – niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy – ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności [cokolwiek to znaczy]. Formacja powstała nagle w Krakowie… i niech trwa. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce – nie wierz innym, którzy twierdzą inaczej. Kochają być na scenie – jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami twierdzą jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie!

Chatelet znani są z takich skeczy jak: „Praca domowa”, „Spowiedź”, „Policjant i woźnica”.

Polub tego linka, nie bądź anonimowym hejterem!

{youtube}NJhNtxhf2xI&list=FLCqXVqe_K1Vlhg4_1CiB1eA&index=1&feature=plcp<http://www.youtube.com/watch?v=NJhNtxhf2xI&list=FLCqXVqe_K1Vlhg4_1CiB1eA&index=1&feature=plcp>{/youtube}

RM

Sobota, 12 maja, Wieża Radiostacji
wstęp wolny

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here