Miłosne tajniki i sztuka romansu, a na deser – zniewalający Robert Pattinson! 24 maja o godz. 19:30 w gliwickim Ciemna City (CH Forum) przyjdzie czas na uwodzenie. Nie pozwól, by Ciebie tam zabrakło!

Majowe spotkanie Ladies Night w Cinema upłynie pod znakiem rozpieszczania. Drogie Panie, już dziś zarezerwujcie ten wieczór w kalendarzu!

Mamy dla Was CZTERY PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na Ladies Night do wykorzystania 24 maja o godz. 19:30 w Cinema City (Forum). Aby wygrać jedną z nich, wystarczy polubić stronę Kultury w Gliwicach na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie:

               Jakie miasto kojarzy Ci się z miłością, romansem i dlaczego? (a może są to Gliwice?)

Prosimy o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem na adres: kultura@dzisiajwgliwicach.pl
Rozwiązanie konkursu – 23 maja o godzinie 23.00.

Tym razem w związku z przedpremierowym pokazem filmu „Uwodziciel” tematem przewodnim LADIES NIGHT będzie uwodzenie, kuszenie, miłość… a także najromantyczniejsze miasto świata – Paryż w którym toczy się akcja filmu.

To jednak nie wszystko! Podczas kolejnego seansu Ladies Night DO WYGRANIA będzie stylowy, prawdziwie kobiecy ROWER MIEJSKI LIMBER CLS 26!

Jednak na sam początek dobrej zabawy, nasze emocje rozpali degustacja wybornych win przygotowana przez restaurację WINHARMONIA z Gliwic, która dodatkowo opowie nam o winie wszystko to, co musimy wiedzieć przygotowując romantyczną kolację dla dwojga! Następnie Szkoła Tańca COPA CABANA z Gliwic uwiedzie nas swoim ekscytującym pokazem Sexy Dance, a Yves Rocher zainspiruje do zrobienia kuszącego makijażu na udaną randkę… Zaś dzięki ekspertkom z gabinetu YASUMI EPIL dowiemy się jak uczynić nasze ciała jeszcze bardziej apetycznymi i uwodzicielskimi przed wielkim wyjściem! Jak zwykle w trakcie wieczoru LADIES NIGHT nie zabraknie wielu niezwykłych nagród i niespodzianek!

{youtube}uqe5IBtw9Hg<http://www.youtube.com/watch?v=uqe5IBtw9Hg>{/youtube}

 

Ladies Night

Cinema City, Centrum Handlowe FORUM

24.05.2012, godzina 19:30

RM

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here