Już 12 listopada, na scenie zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca, zagoszczą najmłodsze gwiazdy polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej.

Tematem tegorocznej edycji tego wydarzenia będzie pokazanie zjednoczenia między dwoma kulturami – polską i ukraińską oraz wyrażenie wdzięczności Polakom za ogromną pomoc, jaką okazują Ukraińcom. Darmowe wejściówki można odebrać w kasie Domu Muzyki i Tańca w godzinach pracy instytucji.

„United Kids Festival” to największy i najbardziej prestiżowy międzynarodowy festiwal dla dzieci o charakterze charytatywnym. Organizatorem Festiwalu jest Ruslan Kvinta – legenda ukraińskiego show-biznesu, muzyczny producent ukraińskich tv show takich jak: „The voice of Ukraine”, „The voice of Ukraine Kids” oraz „Eurovision Song Contest Ukraine”. Już dziś zapraszamy wszystkich na galę finałową „United Kids Festival”, podczas której wystąpią dzieci w wieku od 6 do 16 lat oraz popularni ukraińscy i polscy artyści tacy jak: Tayanna, Alekseev, Kateryna Buzhynska, a także Kasia Moś, Marien, Yulia Belei, Three of us oraz inni zaproszeni goście.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu należy pobrać darmowe wejściówki w kasie Domu Muzyki i Tańca, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here