W Starej Fabryce Drutu zaprezentują się jedni z najważniejszych przedstawicieli śląskiej sceny folk, hip-hop, rock i muzyki hardcore – Ausdruck, Dohtor Miód, Fifidroki, Funky Kokz, Hard Work oraz The Syntetic vel Człowiek-Widmo. Każdy z artystów tworzy sztukę unikatową, tak w warstwie muzycznej jak i tekstowej.

Niestandardowy jest też cel Fest Ślůnskiego – dochód z festiwalu zostanie przekazany na pomoc niepełnosprawnemu 4-letniemu Szymonowi Żydkowi zmagającemu się z chorobą Little’a (mózgowe porażenie dziecięce) oraz Pawłowi Lewkowi zmagającemu się z chorobą Buergera. Wydarzenie wspiera Wilq Superbohater. Unikatowy rysunek kultowej postaci stworzonej przez Tomasza i Bartosza Minkiewiczów będzie można nabyć podczas licytacji. 

Bilety-cegiełki, w przedsprzedaży w cenie 15 złotych, można rezerwować na stronie: http://www.calanaprzod.org lub pod nr telefonu Stowarzyszenia „Cała Naprzód” – 511 141 197 oraz kupić w następujących sklepach: Gliwice „Czas” ul. Zwycięstwa 1, Katowice „All” ul. Mickiewicza 14, Zabrze „Music Centrum” DW. PKP. Cena biletu-cegiełki w dniu koncertu – 20 zł.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here