spot_img

Filmowy Dzień Dziecka

Dzień dziecka w Gliwickich KinachZbliża się wielkimi krokami 1 czerwca, czyli święto na, które czekają wszystkie dzieci. Z tej okazji, redakcja Kultury w Gliwicach, zajrzy do Gliwickich kin aby sprawdzić co przygotowały dla naszych maluchów.

Zacznijmy od naszego studyjnego kina Amok, gdyż tam zobaczyć będzie można pokaz filmów animowanych dla dzieci pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Od 16.30 będzie można zobaczyć kilka ciekawych rodzimych produkcji, choćby takich jak Dwanaście miesięcy, Mokra bajeczka, Grzyby po burzy, Śnieżne wojny, W odmętach kosmosu, czyli gdzie jest księżyc oraz Porwana królewna. Cała akcja, organizowana przez Stowarzyszenie Filmów Polskich ma na celu promocję polskich bajek. Kto nie zdąży z pociechą na 1 Czerwca, kino Amok zaprasza też na 3 czerwca, gdyż przygotowało finał „Bajki i historie warte spotkania”, czyli gry i zabawy oraz oglądanie bajek od godziny 11:00.

Natomiast prawdziwe święto w pełnym tego słowa znaczeniu przygotowało dla nas kino Cinema City. Przez trzy, bo aż do 3 czerwca będzie trwała akcja „Magiczny Dzień Dziecka”. Mnóstwo niespodzianek, słodycze, konkursy, gry i zabawy! Od 1 do 3 czerwca kina Cinema City w całej Polsce zamienią się w dziki plac zabaw za sprawą bajki „Goryl Śnieżek w Barcelonie”! W kinie powstanie też bajkowy kącik, w których w którym każdy maluch będzie mógł pomalować buźkę w zwierzęce motywy, a także wziąć udział w wielu przezabawnych grach i konkursach z nagrodami! Zatem ruszajcie do kin rodzice…

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts