Porozmawiajmy o uśmiechu

Piękna zabytkowa kamienica w centrum Gliwic na ulicy Plebańskiej 3. Budynek kusi nie tylko żywym kolorem i odnowioną fasadą, ale również tym co kryje jego wnętrze. Tutaj na pierwszym piętrze znajduje się jeden z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych na Śląsku – Piotrowscy & Bejnarowicz Stomatologia Mikroskopowa.

Po wejściu do kliniki, ma się wrażenie, że zamiast u dentysty znajdujemy się w przytulnym hotelowym lobby. Dla umilenia czasu czekają na nas miękkie fotele, przepyszna herbata, różne rodzaje kawy, książki, magazyny oraz tablety, dzięki którym możemy zanurzyć się w świat Internetu.

— Tworząc to miejsce, chcieliśmy zerwać ze stereotypami i zimnym wizerunkiem dentysty. W naszej klinice nadrzędnym celem jest komfort Pacjenta i jego dobre samopoczucie — mówi Olaf Piotrowski — jeden z właścicieli kliniki.

Poza wystrojem największe wrażenie robi filozofia i kompleksowe podejście personelu kliniki do pacjentów. Na pytanie „Co Was wyróżnia?” odpowiada, drugi właściciel, lekarz dentysta Romana Markiewicz-Piotrowska:

— Przede wszystkim w naszej klinice wszystko można zrobić na miejscu, od zdjęcia rtg., tomografii komputerowej, przez plombę, leczenie kanałowe, po implanty. Specjalizujemy się w użyciu mikroskopu do większości naszych zabiegów, dzięki czemu widzimy w jamie ustnej pacjenta rzeczy, których nie widać gołym okiem. Takie podejście zdecydowanie wpływa na jakość wykonywanych zabiegów, ponieważ docieramy tam, gdzie bez mikroskopu nie byłoby to możliwe. W przypadku plomb, korzyścią dla pacjenta jest dokładnie wypełniony ubytek i gwarancja tego, że plomba nie wypadnie.

Na miejscu spotykamy również trzeciego właściciela Bartosza Bejnarowicza, technika stomatologicznego. To on jest odpowiedzialny za projektowanie uśmiechów pacjentów. Od kilku lat współpracuje też z firmą implantologiczną Nobel Biocare, której autorskim projektem jest „All on 4”- czyli odbudowa uśmiechu na implantach w jeden dzień.

— To niesamowite, gdy rano pacjenci wchodzą do naszej kliniki na zabieg, a już wieczorem wychodzą zupełnie odmienieni, dzięki mostom na implantach, których nie muszą wyjmować z ust. To zupełnie zmienia jakość życia naszych pacjentów — mówi Bejnarowicz.

Niewątpliwie miejsce wyznacza nowe standardy w stomatologii. Ciekawym rozwiązaniem są również bezpłatne konsultacje, które oferuje klinika.

— Chcemy, żeby pacjenci z nami rozmawiali o swoich oczekiwaniach względem uśmiechu. Dzięki bezpłatnym konsultacjom możemy przygotować wstępny plan leczenia i kosztorys, dzięki czemu od razu wiemy co mamy do zrobienia i w jakiej kolejności. Jesteśmy lekarzami całej jamy ustnej. Pacjent, który zgłasza się nawet z małą plombą zawsze dostanie od nas informację jak prawidłowo zadbać o swoje zęby — opowiada doktor Markiewicz-Piotrowska — jeśli więc myślą Państwo o swoim uśmiechu, zapraszamy na pyszną kawę i rozmowę o Państwa oczekiwaniach.

Linki:
piotrowscybejnarowicz.pl
www.znanylekarz.pl/romana-markiewicz-piotrowska/stomatolog-protetyk-ortodonta/gliwice
facebook.com/PiotrowscyBejnarowicz/

 

 

promocja

4 KOMENTARZE

  1. Dzisiaj w Zabrzu ogolnie nie ma nic wspolnego z Zabrze bo to redakcja z Gliwic.
    Pilkarze ręczni grają świetny sezon…cisza. Koncerty we Wiatraku…cisza. Koncerty w DMiTcie…cisza.
    Zamknijcie ten profil bo udostepniacie rzeczy nie zwiazane z miastem.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here