spot_img

Gliwice były kiedyś Gleiwitz. Odkryj miasto na nowo!

Poznaj ciekawe zakamarki Gliwic w nowej grze miejskiej!

Zabawa rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00. Aby wziąć w niej udział, każdy chętny musi do piątku zebrać minimum dwu osobowy zespół i zarejestrować go na stronie gra.minibrowarmajer.pl

Mini gra miejska „Gliwice były kiedyś Gleiwitz” skierowana jest do wszystkich, którzy lubią miasto Gliwice i jego uroki. Nasza zabawa ma na celu przybliżenie nieco historii Gliwic, zarówno tej bardzo odległej jak i tej z początku minionego wieku.
Nasze miasto dynamicznie się zmieniło przez ostatnie lata, jednak spacerując codziennie uliczkami Starego Miasta warto rozejrzeć się wokoło i dostrzec ciekawe miejsca, rzeczy, koło których na co dzień przechodzimy obojętnie. Podczas gry miejskiej do wykonania będą różne zadania mające nieco przybliżyć Państwu godne uwagi miejsca położone w samym sercu naszego miasta.

Co musisz zrobić?
– zbierz 2-3 osobowy zespół pełnoletnich osób (w szczególności dopuszcza się udział rodzin z dziećmi – patrz regulamin).
– zarejestruj swój zespół przy pomocy poniższego formularza
– przybądź w sobotę o godz. 16:45 na Skwer Valenciennes koło pomnika Śpiącego Lwa (róg ul. Studzienna i ul. Prymasa Wyszyńskiego)
– weź ze sobą coś do pisania oraz aparat fotograficzny (może być też ten w telefonie komórkowym).
– czas rozpoczęcia gry to godz. 17:00. Bezwzględny nieprzekraczalny czas stawienia się na mecie to godzina 19:00.

Nie ma konieczności wykonania wszystkich zadań z karty gry, zespół będzie znał punktację każdego z zadań. W momencie zebrania minimalnej ilości punktów można udać się na metę. Na mecie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

NAGRODY
Każdy pełnoletni członek zespołu biorącego udział w naszej mini grze miejskiej, w przypadku wypełnienia minimum 20% zadań z karty gry, otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci vouchera, który upoważnia do zakupu dużego 0.5l piwa Majer w cenie małego 0.3l w dniach 21/09/12 – 06/10/2012 w Minibrowarze Majer.

Prócz wyżej wymienionych nagród gwarantowanych, zespół który stawią się na mecie najszybciej i będzie miał poprawnie zaliczone zadania na minimalną liczbę punktów otrzyma:
1 miejsce (dla najszybszego zespołu): 5l keg piwa Majer oraz zestaw książek o historii Gliwic
2 miejsce: 2 butelki 1l piwa Majer oraz zestaw książek o historii Gliwic
3 miejsce: 2 butelki 1l piwa Majer oraz książka o historii Gliwic
4 miejsce: 2 butelki 1l piwa Majer
5 miejsce: 1 butelka 1l piwa Majer

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts