Nie zapomnij, GOFFR zaczyna się już dzisiaj!

Piątek – 23.11.2012

Rocka Music Club – Koncert Muzyczny Wieczór Filmowy – wstęp Tomasza Lipińskiego

Godzina 20:00, bilety 20 zł  / 30 zł

Sobota – 24.11.2012

14:00 – Studio „K’ oraz siedziba GKF Wrota – Warsztaty filmowe dla dzieci – Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

16:00 – Kino Amok – Scena Bajka – I blok filmów konkursowych – wstęp wolny

17:30 – Kino Amok – Scena Bajka – Rozmowa / Spotkanie z Jury, przerwa kawowa

18:00 – Kino Amok – Scena Bajka – II blok filmów konkursowych, wręczenie nagród – wstęp wolny

20:30 – Kino Amok – Scena Bajka – pokaz filmów górskich – wstęp 15 zł.

Opis programu:

Koncert Tomasza Lipińskiego:

Polski muzyk rockowy, wokalista autor tekstów, kompozytor i gitarzysta, lider i współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Tilt i Fotoness. Od 2011 zasiada w Radzie Akademii Fonograficznej ZPAV w sekcji muzyki rozrywkowej. Wystąpił w kilku drugoplanowych rolach aktorskich, jest autorem muzyki do kilku filmów m.in. do produkcji Słodko gorzki, za którą dostał w 1996 nagrodę na XXI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i do filmu Reich – oba w reż. Władysława Pasikowskiego.

Warsztaty Filmowe dla dzieci i młodzieży:

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli poznać i popracować na planie filmowym oraz wózku filmowym. Poznają znaczenie ruchu w obrazie i jego wpływ na kompozycje ujęć. 

Warsztaty poprowadzi Marcin Kondraciuk – prezes stowarzyszenia Gliwicki Klub Filmowy WROTA, dyrektor Festiwalu Filmowego DRZWI oraz pomysłodawca Filmoterapii Planowej. Na co dzień realizujący filmy dokumentalne i fabularne, koordynator projektów związanych z filmem. Swoją działalność rozpoczął w roku 2001.

Pokaz filmów odbędzie się w dwóch blokach. Filmy nadsyłane są na konkurs z całego kraju, ze wszystkich nadesłanych obrazów, komisja kwalifikacyjna wyłoni filmy finałowe z których jury wybierze Grand Prix, I, II i III nagrodę. Swój film wybierze także publiczność, czyli Nagrodę Publiczności, osoby głosujące będą brały udział w rozlosowaniu nagród od naszych partnerów. W przerwie między pokazami odbędzie się spotkanie z członkami Jury, w luźnej atmosferze, co będzie sprzyjało wymianie poglądów, doświadczeni oraz pomysłów.

Pokaz najlepszych filmów górskich z „Festiwalu Filmów Lądek Zdrój” – http://przeglad.ladek.pl/

Pokaz najlepszych filmów z Przeglądu Filmów Lądek Zdrój. Jest to impreza, która gromadzi fanów gór i wspinaczki. Jedna z najstarszych imprez i najciekawszych tego typu. W ramach współpracy będziemy mogli zobaczyć najlepsze filmy tej imprezy.

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here