Wczoraj tuż po północy policjanci z IV komisariatu, przeczesując dzielnicę Łabędy, zauważyli uciekającego na ich widok mężczyznę.  Młodzieniec odpowiadał rysopisowi napastnika, który przed północą wszedł na teren śluzy na kanale gliwickim i grożąc użyciem pałki teleskopowej, sterroryzował pracownika ochrony.

Policjanci z Łabęd zatrzymali na ul. Głównej 19-latka, który wymachiwał metalową pałką teleskopową i grożąc jej użyciem, doprowadził do stanu bezbronności 59-letniego zabrzanina chroniącego remontowanego na rzecze jazu. Następnie z pomieszczenia dyżurki napastnik skradł mikrofalówkę i czajnik bezprzewodowy.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o rozboju policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Jedna z załóg spostrzegła podejrzanego, który na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Posiadane przedmioty, m. in. narzędzie przestępstwa – pałkę teleskopową, wrzucił w krzaki. Postępowanie prowadzi IV KP w Gliwicach.

źródło: KMP Gliwice

34 KOMENTARZE

  1. Janusz złodziei … może liczy na nagrodę ale przebicie ludzi co gubili portfel w czasie włamania lub pewnych nastolatków co włamali się do kiosku przez roletę w której strzeliła linka (ta do jej podnoszenia) i zostali uwięzieni przebić będzie mu ciężżko

  2. To nie jest żadna ochrona, coś wiem na ten temat. Tylko wynajęci stróże (emeryci, ręciści) któży dorabiaja do so swoich niskich wynagrodzeń.

  3. Złodzieja zamknąć a firmie ochroniarskiej zabrać koncesję….. ŚLUZA OBIEKT STRATEGICZNY……..!

  4. gowno sam robilem na sluzie i zatrudniaja dziadkow emerytow ktury tak naprawde boja sie wyjsc ze swej budki bo kto z was zaryzykuje za 3zl na godzine ?????

  5. Takiej kur..e połamal bym nogi kurwa 59 letni facet który pracuje zamiast siedzieć w domu przeżył szok bo jakaś pizda nie potrafi normalnie kraść proszę dawajcie namiary na takich ludzi!!!! Zapłacę

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here