spot_img

Hatbreakers, L.U.C., Ausdruck, Dohtor Miód, The Syntetic

Trzy ciekawe koncerty, jeden po drugim, od 24 do 26 maja, będzie można usłyszeć w Gliwicach.

Gratka dla każdego muzykomaniaka! Hatbreakers, L.U.C. oraz grupa Śląskich wykonawców czyli Bardzo Śląski Festiwal.

Najpierw warto odwiedzić Śląski Jazz Club gdzie zagrają Hatbreakers, którzy umilą nam czas w soulowym stylu. Grupa która zagrała już blisko ponad 100 koncertów na terenie całej Polski, zagrają soulowe aranżacje znanych i lubianych utworów muzycznych oraz z nowej debiutanckiej płyty. Start o godz. 20.00.

W piątek na pewno nie powinno nikogo zabraknąć w Ruinach Teatru „Victoria”, gdzie będzie można posłuchać Łukasz Rostkowskiego, czyli L.U.C. Można powiedzieć, że człowiek orkiestra, wielozadaniowy, gdyż jest  producentem muzycznym, performerem i kompozytorem, autorem tekstów oraz reżyserem wideoklipów i koncertów. Nagrodzony Paszportem Polityki Wrocławską Nagrodą Muzyczną, Yachem i okrzyknięty przez dziennikarzy „Artystą XXI wieku”. Jego aranżacje muzyczne są połączeniem Hip-Hopu, elektroniki, trip-hopu oraz muzyki klasycznej. Podczas jego koncertów także oprawa wizualna jest godna zachwytu. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.00.

Jeśli wciąż będzie za mało wrażeń, to pędzimy w sobotę na drugi już Fest Ślůnski, czyli Bardzo Śląski Festiwal. Nie tylko dla lokalnych patriotów ale także dla każdego kto ceni alternatywną i etniczną nutę. W Starej Fabryce Drutu, o godzinie 17.00, wystąpią najważniejsze postacie śląskiego folku,hip-hopu, rock’a i muzyki hardcore –  Ausdruck i Anna Chwalebna, Dohtor Miód, Fifidroki, Funky Kokz, Hard Work oraz The Syntetic vel Człowiek-Widmo. Cel imprezy jest zaszczytny gdyż charytatywny – cały dochód zostanie przekazany na pomoc 4- letniemu Szymikowi Żydkowi cierpiącemu na mózgowe porażenie dziecięce i Pawłowi Lewkowi który walczy z chorobą Buergera. Za organizacje imprezy dziękujemy stowarzyszeniu „Cała Naprzód”, które pozdrawiamy.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts