Stowarzyszenia Śmiercioodporni zaprasza na integrację zabrzańskiego środowiska motocyklowego! Impreza otwarta jest dla wszystkich miłośników jednośladów – bez względu na ich wiek, pojemność silnika, moc oddaną na koło czy wreszcie staż na jednośladzie!

Wydarzenie rozpocznie się 30 lipca (sobota) o godz. 14.00, na placu manewrowym MotoRat – Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego przy ul. Knurowskiej w Zabrzu (wjazd naprzeciwko salonu samochodowego). Tam organizatorzy zapraszają do wspólnej integracji środowiska motocyklowego. Impreza rozpocznie się od parady motocyklowej ulicami Zabrza, a zakończy wspólnym grillem.

W ramach promocji bezpieczeństwa motocyklistów do współorganizacji zaproszony został warsztat Rebel Moto, który nieodpłatnie będzie sprawdzał najważniejsze punkty dotyczące bezpieczeństwa w wytypowanych motocyklach i wskazywał czym ewentualnie warto się zająć. Natomiast firma Fuchs Oil Polska przedstawi wykład o najważniejszych kwestiach dotyczących technik olejowych i smarnych w motocyklach.

Zabrzańska komenda Państwowej Straży Pożarnej zaprezentuje wóz bojowy, co będzie atrakcją dla tych młodszych i tych starszych. Wreszcie Stowarzyszenie Śmiercioodporni zaprezentuje pozorację wypadku motocyklowego, aby zaprezentować, w jaki sposób zabezpieczyć miejsce zdarzenia i jak pomóc w wypadku motocykliście.

W trakcie wydarzenia zorganizowany zostanie także konkurs na najciekawszy motocykl na imprezie. W ramach plebiscytu, w którym sami uczestnicy będą głosować, wybrany zostanie najfajniejszy jednoślad.

Osoby do kontaktu:

Rafał Bryła – tel. 695 732 850
Paweł Franzke – tel. 601 878 708

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here