czwartek, 28 września, 2023
spot_img

Jak ich nie kochać? Adoptuj zwierzaka z gliwickiego schroniska.

Do Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach trafiają zwierzęta, które potrzebują ciepłego domu, opieki a przede wszystkim miłości! W Schronisku znalazły swój drugi dom, bezpieczeństwo i pełną miskę. Jednak nawet najtroskliwsza opieka nie zastąpi tym zwierzętom prawdziwego domu z kochającym i odpowiedzialnym właścicielem.

Co roku do Schroniska przyjmowanych jest około 1000 zwierząt. Dzięki zaangażowaniu pracowników i wolontariuszy oraz prowadzonym akcjom adopcyjnym, prawie tyle samo zwierząt znajduje nowe domy. Schronisko prowadzi szeroko zakrojoną politykę sterylizacji i kastracji zwierząt bezdomnych, mającą na celu ograniczenie niekontrolowanego rozmnażania się psów i kotów.

Ty też możesz pomóc – darowizny rzeczowe to dla Schroniska bardzo skuteczna forma wsparcia. Do Schroniska można przynieść gotową karmę dla zwierząt w puszkach oraz suchy pokarm, kaszę, ryż i makaron, oraz koce, smycze i miski.

Popatrz na te niezwykłe zwierzęta, a następnie odwiedź schronisko. Otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 – 16.00.
Więcej informacji na stronie www.schronisko.gliwice.pl

{youtube}xOh_e0NFTXM<http://www.youtube.com/watch?v=xOh_e0NFTXM>{/youtube} 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,871ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts