niedziela, 24 września, 2023
spot_img

Czy jesteś wrażliwy na krzywdę zwierząt? To Ciebie dobra okazja!

Zabrzańskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Psitulmnie ogłosiło kolejny nabór dla wolontariuszy.

W schronisku znajdują się różne zwierzaki – również te po przejściach. Dlatego ochotnicy muszą wyróżniać się empatią, zaangażowaniem, pogodą ducha, a także dyspozycyjnością umożliwiającą systematyczne odwiedzanie podopiecznych. Praca w schronisku to nie tylko przyjemności.

Często przy wykonywaniu zadań potrzebny jest wysiłek fizyczny – np. przy pracach porządkowych na terenie schroniska. Jednak takie spotkania mają też ogromną wartość dla samych wolontariuszy – wypełniają czas wolny, pozwalają czuć się potrzebnym, pomagają poznać ludzi, którzy wyznają podobne wartości.

Aby wziąć udział w naborze należy wysłać wiadomość e-mail na adres: schronisko_zabrze@wp.pl z tytułem „nabór dla wolontariuszy 11-12 marca”. W odpowiedzi schronisko odeśle ankietę do wypełnienia, którą należy jak najszybciej wypełnić. Kolejny etap odbędzie się 11-12 marca i wezmą w nim tylko osoby, które otrzymają z Psitula wiadomość potwierdzającą zakwalifikowanie się.

Wolontariuszem może zostać osoba, która ukończyła 14 lat (osoby niepełnoletnie koniecznie z pisemną zgodą rodzica/opiekuna prawnego). Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność przychodzących wypełnionych ankiet.

Więcej na www.psitulmnie.pl.

fot. facebook / Psitulmnie

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,868ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts