Gdzie się udać, by zasięgnąć języka?

Zapytaliśmy o to Pana Mieczysława Kondratowicza, dyrektora Szkoły Języków Obcych Level.

Level to jeden z najstarszych ośrodków językowych działających na terenie Śląska. Jakimi osiągnięciami możecie się Państwo pochwalić?

– Ponad dwadzieścia lat doświadczenia równe jest tysiącom uczniów, setkom pomyślnie zdanych egzaminów oraz dziesiątkom najlepszych lektorów, dzięki których wysiłkowi realizowany jest jeden cel – owocna nauka języków obcych.

Czy każdy może zacząć naukę w Państwa szkole? 

– Każdy! Dzieci, młodzież, dorośli i biznes – każdy może skorzystać z propozycji nauki dziewięciu języków na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia  prowadzone są w kameralnych grupach z naciskiem na komunikację i kontakt z „żywym” językiem już od pierwszych zajęć. Pozwala to początkującym na szybkie postępy ,a „opornym” na przełamanie bariery w mówieniu. Dla bardziej zaawansowanych przewidziano kursy przygotowujące do FCE, CAE, CPE oraz egzaminu maturalnego.

Co Państwa wyróżnia na tle innych szkół językowych?

– W tym roku uzupełniliśmy naszą ofertę o dwa nowe języki – portugalski i po raz pierwszy w Gliwicach język japoński.

Dzisiaj rozpoczyna się nowy rok akademicki. Czy studenci mogą liczyć na specjalne promocje?

– Świętując rozpoczęcie nowego roku akademickiego Level przygotował również propozycję dla studentów – po okazaniu indeksu lub ważnej legitymacji można otrzymać 10% rabatu na wybrany kurs, co równa się zniżce równej nawet 140 złotych!

KONKURS „Pokaż Język”

Teraz każdy z was może rozpocząć naukę wybranego języka biorąc udział w konkursie. Do wygrania są dwa semestralne kursy językowe, oprogramowanie do samodzielnej nauki języka oraz liczne gadżety. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.level.edu.pl. 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here