Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło w maju w Gliwicach. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznych na zdjęciach nieznanego mężczyzny i towarzyszącej mu kobiety. Dokonywali zakupów kradzioną kartą.

Podejrzani płacili kartą bankomatową, którą wcześniej wraz z portfelem skradziono na szkodę starszego mężczyzny. Moment dokonywanej transakcji zarejestrowały kamery w jednym ze sklepów przy ul. Chorzowskiej w Gliwicach. W ten sposób skradli z konta pokrzywdzonego gliwiczanina 1900 zł. Być może, ktoś rozpozna widocznego na filmie mężczyznę w spodniach dresowych z czerwonym lampasem i towarzyszącą mu kobietę. Policja prosi osoby, które ich rozpoznają, o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 239 02 38, mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – kliknij TU. Policja gwarantuje anonimowość.

źródło: KMP Gliwice

11 KOMENTARZE

  1. Do tych wszystkich co piszą, czemu mamy wyręczać policję… dlatego, ponieważ wtedy znajdziemy tych złodziei szybciej, żaden złodziej nie obrobi innej starszej osoby.
    Osobiście nie widzę niczego złego w tym, że policja prosi o pomoc, społeczeństwo powinno zgłaszać takie rzeczy, no chyba że to tolerujemy

  2. To skoro sami musimy szukac zlodzieja, pozwolcie wymierzyc sprawiedliwosc rowniez samemu… Primo, g***o umieją złapać ( chyba ze masz 60+ albo 14- lat). Po drugie , za co slużby biorą pieniądze w takim razie? Gdy obywatel placi na utrzymanie darmozjadow ,ktorych trzeba wyreczac w ich pracy. ( za ktora biora kase…)

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here