Wczoraj Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował na trzy miesiące 18-latka, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli prawie pół kilograma silnych narkotyków. Taka ilość nielegalnych środków świadczy o tym, że były one przeznaczone na handel.

Policjanci z Knurowa od pewnego czasu „przyglądali się” 18-latkowi. 16 maja b.r. kryminalni weszli do mieszkania, które wynajmował przy ul. Dworcowej w Knurowie. Chłopak zaskoczony widokiem policjantów próbował nieudolnie ukrywać narkotyki. Został zatrzymany. W czasie przeszukania lokalu zabezpieczono 434,45 gramów metaamfetaminy oraz niewielkie ilości marihuany. Zebrane dowody wskazują, że podejrzany uczynił sobie z dilerki stałe źródło dochodów. W sprawę zamieszane są jeszcze inne osoby, szykują się kolejne zatrzymania i zarzuty. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Knurowie.

źródło: KMP Gliwice

8 KOMENTARZE

  1. Jak pozamykają wszystkich ćpunów, wliczając lekomanów (również Paracetamol) amatorów kawy, herbaty, czekolady, cukru i tytoniu to zakłady pracy i szkoły przerobimy na więzienia i w końcu będzie spokój! Piękny plan, piękny. Nie będzie niczego…

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here