Policjanci z I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze w sprawie pożaru, który wybuchł w niedzielę 17 stycznia, w przychodni  lekarskiej przy ul. Kozielskiej.

Przed północą nieznany sprawca, wybił szybę, a następnie wrzucił do pomieszczenia przychodni zapaloną petardę. Spaliła się kozetka lekarska i inne elementy wyposażenia gabinetu. Straty w toku ustalenia. Osoby posiadające jakiekolwiek podejrzenia lub wiedzę o sprawcy proszone są o kontakt ze śledczymi z Wydziału Kryminalnego I KP w Gliwicach. Informacje można przekazywać telefonicznie pod nr 32 336 94 01 lub mailowo: kp1@gliwice.ka.policja.gov.pl Do dyspozycji świadków pozostaje też anonimowa skrzynka mailowa – Kliknij TU

źródło: KMP Gliwice

 

27 KOMENTARZE

  1. Do przychodni i tak przychodzą stare baby, żeby spotkać sie w kolejce z innymi starymi babami, a pózniej jeszcze młody lekarz „obmaca” i tak zlatuje im 3/4 emerytury… Dlatego dobrze, ze ktoś im jebnął petardę 😉 Mam nadzieje, ze to był achtung!

  2. A pan na amerykańskich filmach wychowany?Tak just jest, że policja jest tylko moderatorem sfery bezpieczeństwa. Nie ma tylu policjantów aby w każdej przychodni w nocy siedzieć, albo w każdym potencjalnie (do ukradzenia) aucie! Nie ma świadka – nie ma wykrycia! Nawet w USA a ich filmy to tylko fikcja!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here