Jazda na rowerze jest dobra dla osób w każdym wieku. Dlatego o Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie Górskim mogą powalczyć amatorzy dwóch kółek niezależnie od tego, ile mają lat.

Uczestnicy rywalizacji zostaną podzieleni na 10 kategorii wiekowych. W pierwszej wystartują najmłodsi na rowerkach biegowych, a w ostatniej seniorzy, urodzeni w 1954 roku i wcześniej.

Zawody, które organizuje Miasto Gliwice i Miejski Zarząd Usług Komunalnych wystartują w niedzielę, 21 czerwca przy wjeździe do Hotelu Leśnego. Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów od 8.30 w punkcie zlokalizowanym przy zbiornikach retencyjnych w pobliżu Kąpieliska Leśnego.

Puchar Prezydenta Miasta

2 KOMENTARZE

  1. a mnie denerwuje fakt, że nie ma żadnej relacji z tej imprezy… jedyne co da się wyszukać to komunikat, tak samo rok temu i dwa lata temu.

  2. Bardzo fajna incjatywa a naj bardziej podoba mi się to ze jest to oferta dla każdego wieku.
    Moim zdaniem trochę za mało jest tego typu imrez wyzwalających energie dla straszych a zwłaszcza dla emerytow. Przeciez to glownie oni maja czas i potrzebują ruchu i aktywności.Dzieki temu będą zdrowsi no i dluzej samodzielni.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here