W styczniu i marcu opisywaliśmy historię Adasia, który cierpi na hemimelię strzałkową. Rzadka choroba sprawiła, że lewa nóżka Adasia jest krótsza od prawej – brakuje w niej kości strzałkowej, kość piszczelowa jest wygięta jak banan, stopa jest wykoślawiona i mocno zdeformowana – ma tylko 4 palce. Lekarze przewidują, że w przyszłości różnica długości między prawą a lewą kończyną wyniesie około 17 cm. Na domiar złego u chłopczyka stwierdzono anemię.

Jest jednak w Poznaniu lekarz– dr Milud Shadi, który chce się podjąć leczenia Adasia metodą wybitnego specjalisty – dr Paleya z Florydy. 

adas_gliwice

Dr Shadi chce operować chłopca już we wrześniu. Do tego czasu rodzice chłopca muszą uzbierać aż 12 tysięcy złotych na operację! Na ratunek młodemu gliwiczaninowi może przyjść każdy z nas, biorąc m. in. udział w aukcjach charytatywnych, które właśnie ruszyły. Przedmioty wystawione na licytacje to nie tylko bezcenna pomoc, ale również gratka dla każdego fana futbolu.

761797_0f0fee0_1024x768.

Przedmioty, które można kupić to m. in.: koszulka Barcelony z autografem Leo Messiego, trykot reprezentacji Polski z kwalifikacji do Euro 2016 wraz z podpisami całej drużyny oraz piłka meczowa Legii Warszawa z mistrzowskiego sezonu 2015/2016. Cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na najbliższą operację Adasia oraz jego rehabilitację.

Aukcje znajdziemy po linkiem: http://charytatywni.allegro.pl/listing?sellerId=43460562
Ci, którzy nie są fanami futbolu, ale też chcą pomóc Adasiowi, powinni odwiedzić stronę: http://www.pomagamyadamowi.pl

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here