spot_img

Marta Jabłońska Mistrzynią Polski!

Marta Jabłońska, studentka drugiego roku Inżynierii Środowiska i Energetyki, została Mistrzynią Polski Mażoretek. „Złota” Marta reprezentowała Politechnikę Śląską na XIV Otwartych Mistrzostwach Polski Tańca Mażoretkowego, które odbyły się w Opolu 12 i 13 maja.

 W tym roku Marta Jabłońska po raz pierwszy wzięła udział w Otwartych Mistrzostw Polski Tańca Mażoretkowego w dwóch kategoriach i w obu spisała się doskonale. Występem w konkursie „2 x Baton Solo Seniorki” zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. W kategorii Solo Baton w grupie seniorskiej również otrzymała najwyższe noty jury, zajmując zasłużone pierwsze miejsce.

Tegoroczne złote medale to nie pierwsze sukcesy studentki Politechniki Śląskiej. W ubiegłym roku Marta Jabłońska również zdobyła tytuł Mistrzyni Polski reprezentując naszą uczelnię. Łącznie, utalentowana studentka drugiego roku Inżynierii Środowiska i Energetyki jest dwukrotną Wicemistrzynią Europy i aż sześciokrotną Mistrzynią Polski. W ubiegłym roku podczas Grand Prix Europy Mażoretek w Serbii, gdzie zdobyła trzecie miejsce, została również Miss Europy. Gratulujemy zdolnej mażoretce ze Śląska i życzymy dalszy sukcesów sportowych.

źródło informacji: A. Moszczyńska/ Politechnika Śląska

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts