spot_img

Mat@ndo! Sprawdź swoją wiedzę z matematyki

Mat@ndo – to pierwsza edycja testu wiedzy z matematyki!

Impreza organizowana przez Śląską Sieć Metropolitalną oraz Miasto Gliwice adresowana jest do uczniów i uczennic klas drugich i trzecich  gliwickich liceów i techników ich nauczycieli oraz przedstawicieli środowisk oświatowych – łącznie 60 uczestników.

Mat@ndo odbędzie się w dniu 3 grudnia 2012 r. (poniedziałek) w godzinach od 10.00 – 11.00 w Budynek Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Nowych Gliwicach i poprzedzone zostanie szkoleniem uczestników w dniu 26 listopada 2012r w celu zapoznania ich z obsługa narzędzia. Uczestnicy i uczestniczki Mat@nda 60 minutowy test wiedzy matematycznej rozwiązywać będą na netbook’ach korzystając programu komputerowego ,,Matematyka bez tajemnic”.

Uczestnictwo w Mat@ndzie pozwoli uczniom i nauczycielom zapoznać się z nowoczesnym narzędziem do nauki matematyki, różnorodnymi formami jego wykorzystania.

Patronat medialny objęli: Tydzień w Gliwicach, Telewizja Polska, Dziennik Zachodni, Radio CCM/FEST oraz portal internetowy Onet.

Gośćmi honorowymi będą:
Minister Edukacji Narodowej – Krystyny Szumilas, Prezydent Miasta Gliwice – Zygmunt Frankiewicz, poseł Jan Kazimierczak, Rektor Politechniki Śląskiej – Andrzej Karbownik, Rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości – Tadeusz Grabowiecki oraz starosta – Michał Nieszporek.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:
-15 netbook’ów dla zwycięskiej drużyny reprezentującej liceum ogólnokształcącego;
-15 netbook’ów dla zwycięskiej drużyny reprezentującej technikum;
– netbook dla ucznia/uczennicy „Mistrza matematyki” z liceum ogólnokształcącego;
– netbook dla ucznia/uczennicy „Mistrza matematyki” z technikum;
– Puchar dla ucznia/uczennicy „Mistrza matematyki”.

 

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,874ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts