Wydział Kryminalny I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie rozboju, do jakiego doszło 30 stycznia br. w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Raciborskiej w Trachach (gmina Sośnicowice).

Sprawcy (było ich dwóch) doprowadzili ekspedientkę do stanu bezbronności, po czym ukradli jej z kasy pieniądze. Zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Niestety, twarze sprawców nie są dobrze widoczne. Zdecydowaliśmy się jednak na opublikowanie filmu, mając nadzieję, że świadkowie rozpoznają młodych mężczyzn po sylwetce, ruchach, stroju – jeden z poszukiwanych ubrany był w charakterystyczną bluzę z kapturem w kolorze niebiesko-czarnym.

Policja prosi, by wszelkie informacje przekazywać do I KP w Gliwicach przy ul. Kościelnej 2, tel. 32 33 69 401. Można kontaktować się bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę, asp. sztab. Grzegorzem Borawskim, tel. 32 33 69 408, mail: grzegorz.borawski@gliwice.ka.policja.gov.pl. Policja gwarantuje anonimowość.

źródło: KMP Gliwice

8 KOMENTARZE

  1. Podpisać umowę z Federacją Rosyjską i wysyłać im bezpłatnie na długie i ciężkie roboty do obozów pracy wszystkich naszych bandziorów. Będzie to dobry interes, bo nie będziemy ich utrzymywać na nasz koszt.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here