świat kolorówZapraszamy serdecznie na spotkanie teatralne zorganizowane w ramach cyklu Śląskiego Nieprzetartego Szlaku. Spotkanie to odbędzie się w czwartek 26 kwietnia o godz. 9.00 w filii Miejskiego Domu Kultury w Bojkowie.

W Międzynarodowych Spotkaniach Teatralnych Artystów Nieprzetartego Szlaku biorą udział teatry amatorskie, funkcjonujące przy ośrodkach specjalnych, warsztatach terapii zajęciowej, domach pomocy społecznej. Większość tych grup teatralnych nie posiada sali prób ani zaplecza technicznego, ale dzięki ogromnemu sercu i zaangażowaniu instruktorów i pracy aktorów osiągają sukcesy na polu terapeutycznym i artystycznym.

Celem Nieprzetartego Szlaku jest osobisty rozwój uczestników działań i polepszenie sytuacji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Całoroczna praca instruktorów daje konkretne efekty w rozwoju kultury fizycznej, rekreacji ruchowej niepełnosprawnych i pełnosprawnych, w podnoszeniu poziomu wyszkolenia wolontariuszy i wychowawców zajmujących się grupami artystycznymi osób niepełnosprawnych.

26 kwietnia 2012 r., o godz. 9.00

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach – filia Bojków (ul. Rolników 164)

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here