czwartek, 28 września, 2023
spot_img

Miłość i tajemnica ze Śląskiem w tle

II Gra Miejska Dzisiaj w GliwicachJak zdobyć ciekawe nagrody, zgłębiając wiedzę o historii Śląska i Powstań Śląskich? Zagraj z całą Metropolią „Silesia” i pomóż odnaleźć strapionemu powstańcowi jego ukochaną.

Rusza druga odsłona Gier Miejskich. Poszukiwania Roba z poprzedniej edycji, przechodzą w niepamięć. Teraz wszyscy uczestnicy przeniosą się w czasie, aby pomóc Franciszkowi w odnalezieniu swojej lubej. Rzecz dzieje się na terenie doświadczonego wojną i powstaniami Śląska. 

Rozgrywka podzielona jest na cztery etapy. W pierwszej i drugiej części, gracze wykonujący zadania na terenie poszczególnych miast ”Silesii”, muszą zdobyć wiedzę na ich temat oraz dowiedzieć się o historii Powstań Śląskich. W pozostałych etapach, gracze śledzą losy powstańca Franciszka i jego ukochanej.

Udział w grze jest bezpłatny, a na najlepszych czekają nagrody takie jak czytniki e-book, odtwarzacze mp4, aparaty cyfrowe i koszulki II Metropolitalnej Gry Miejskiej. Warunkiem przystąpienia jest obecność w drużynie przynajmniej jednej pełnoletniej osoby. Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy gramiejska@pelniakultury.pl

Gra rozpocznie się 19.05 w Rudzie Śląskiej i Chorzowie. Następnie akcja przeniesie się do Gliwic, Bytomia i Piekar Śląskich. III etap odbędzie się w Katowicach, a finał zaplanowano w Świętochłowicach.

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,871ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts