W czwartek 21 stycznia 2016 Sushi Kushi zaprasza Was na piątą edycję imprezy Misja Kamikadze, podczas której za jedyne 59 zł od osoby każdy miłośnik sushi może najeść się swoim przysmakiem do upadłego.

W trakcie trwania misji od 17:00 do 19:00 i od 19:00 do 21:00 każdy Sushi Wojownik może zmierzyć się z obszernym menu od zup Laksa i Ramen, przez wykwintne Nigiri, pyszne Hosomaki, po cała gamę Maków (Uramaki, Futomaki, Grilled Uramaki) oraz kuszące, deserowe Nutella Rolls.

Forma podania: Otwarty bufet sushi (napoje i alkohole nie są objęte wejściówką – dodatkowo płatne). Informacje i rezerwacja: www.sushikushi.pl/gliwice, 32 72 32 782, gliwice@sushikushi.pl

sushi kushi gliwice

 

 

 

 

 

29 KOMENTARZE

 1. byłem, skorzystałem z zaproszenia i od dziś mogę śmiało polecic jeżeli jakość zostanie zachowana!
  druga szansa się obroniła wiec myślę że do zobaczenia niebawem…
  p.s. miło że firmie zależy na klientach i robią takie ukłony w ich stronę – mnie przekonali do siebie

 2. ws.umie jedzenie nie jest najgorsze. Ale obsługa rzeczywiście słaba też zostalismy potraktowani tak jakby nas nie bardzo tam chciano. więc raczej już nie zawitamy.

 3. Proszę dać nam drugą szansę. Mamy dla Pana voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w lokalu, na wynos lub z dostawą. Jako danie główne polecamy Master Set z indywidualną sygnaturą sushi mastera. Prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości celem ustalenia terminu odbioru upominku.

 4. Nie wiem z jakimi firmami miał Pan do czynienia, ale dla mnie marketing to zaserwowanie klientom wszystkiego co w naszej firmie najlepsze, więc prosiłbym o darowanie sobie bezpodstawnych pomówień, jeśli nie uczestniczył Pan w takim wydarzeniu w naszym lokalu.

 5. Kto pierwszy, ten lepszy. Impreza jak zwykle cieszy się dużym zainteresowaniem. Po trzech godzinach od ogłoszenia terminu mamy zarezerwowaną połowę miejsc. Serdecznie zapraszamy.

 6. zdecydowanie NIE POLECAM !!!
  p.s. kiedyś na pytanie do obsługi co Pani poleci jako specjalność zakładu usłyszałem to może sushi z kurczakiem… haha mają mistrza

 7. To nasza piąta i na pewno nie ostatnia edycja imprezy. A nasze menu jest tak bogate w pozycje z rybami smażonymi lub grillowanymi, że panie w ciąży też znajdą coś dla siebie 🙂

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here