czwartek, 28 września, 2023
spot_img

Morderstwo, podpalenia, zniszczone samochody.

morderstwo w BojkowieW świąteczny weekend odnotowano parę aktów wandalizmu, drobnych kolizji drogowych oraz interwencji. Najtragiczniejsze zdarzenie miało miejsce w Bojkowie, gdzie doszło do zabójstawa.

Na ul. Cyraneczki zdewastowane zostało auto, wandale wybili szyby, urwali lusterka i porysowali karoserię. Na Reymonta sprawcy wybili szybę w Oplu  W Wielką Sobotę w Bojkowie doszło do zabójstwa. Incydent miał miejsce podczas libacji alkoholowej Narzędziem zrodni była łopata, którą zadane zostały liczne ciosy w głowę.

Od soboty do poniedziałku zarejestrowano 242 interwencje policji, 33 straży pożarnej, w tym 26 pożarów oraz 199 wezwań pogotowia ratunkowego. Odnotowano około 29 kolizji drogowych na ulicach naszego miasta.

W niedzielę podjęto tylko 2 interwencje na terenie całego miasta (jeden fałszywy alarm, jeden pożar śmieci w szybie). Poniedziałek był już bardziej pracowity dla strażaków, odnotowano łącznie 11 interwencji na terenie Gliwic (6 pożarów traw na nieużytkach, pożar śmieci w warsztacie samochodowym, pożar mieszkania na II piętrze z jedną osobą poszkodowaną, pożar elementów konstrukcji w gruzowisku, jeden pożar sadzy w kominie oraz jeden fałszywy alarm).

Mimo tych incydentów Straż Pożarna ocenia tegoroczne Święta Wielkanocne jako bardzo spokojne.

 

 *zdjęcie ze strony Komendy Miejskiej w Gliwicach

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,871ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts