Nasz czytelnik Piotr Podstawski napisał do redakcji w nietypowej sprawie:

Zgubiono portfel z dowodem osobistym, prawdopodobnie na rynku lub w Rocka Club Gliwice. Sprawa jest na tyle ważna, że dowód osobisty jest mi potrzebny w tym tygodniu, żeby wziąć ślub. Dla osoby, która znajdzie zgubę przewidziano nagrodę. Proszę o kontakt: 508 909 218.
 

Może ktoś z Was znajdzie zgubę roztargnionego pana młodego? Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy ta historia będzie miała swój happy end. Cała redakcja DwG trzyma kciuki i życzy szczęścia na nowej drodze życia!

60 KOMENTARZE

  1. No proszę jak sławny , błazen. Narzeczony roku. Może sie jeszcze dziewczyno zastanów, bo jak ktoś tak pije, ze dokumenty gubi, to w małzeństwie przepije wszystko.

  2. Kawalerski byl tak udany ze portfel zgubił… Ja na swój cywilny zapomniałam dowodu w domu a było już za późno na powrót do domu więc ceremonia odbyła się bez mojego dowodu….

  3. Przecież dane zawarte w dowodzie, urzędnik bez problemu może pozyskać z systemu danych . Wiadomo, że wyrobienie nowego dowodu osobistego, to nie tylko strata czasu, ale strata pieniędzy, bo i goście zaproszeni, lokal wynajęty, jeśli będzie także wesele. Ciekawe, czy inny dokument ze zdjęciem, jak np. prawo jazdy itp. zostanie zaakceptowany.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here