Jutro o godzinie 8.00 ul. Kujawska zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania ulic: Kujawskiej i Panewnickiej do skrzyżowania ulic: Kujawskiej, Marii Skłodowskiej-Curie i Łużyckiej.

Wjazd na ul. Kujawską będzie możliwy wyłącznie dla pojazdów komunikacji zbiorowej (KZK GOP). Objazd dla kierowców zostanie wytyczony ulicami: Panewnicką, Akademicką oraz Marii Skłodowskiej-Curie. Zakończenie prac przewidziano na 29 lutego – informuje PRUiM i prosi kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone oznakowanie tymczasowe. Zamknięcie ulicy jest związane z planowaną wycinką drzew, o której pisaliśmy w artykule „779 drzew do usunięcia. Przygotowania do rozbudowy ulic Kujawskiej i Akademickiej

źródło: UM Gliwice

8 KOMENTARZE

  1. Jak będzie brakowało miejsc parkingowych dla Podium, to się Park Chrobrego przerobi na parking.

  2. @Jędrzej Formalski: Nie wyrżnął na razie. Co zrobi w przyszłości – nie wiadomo. Jego niechęć do drzew jest powszechnie znana.

  3. Jesteśmy doprawdy bardzo wdzięczni panu „prezydętowi” Frankiewiczowi, że nie wyrżnął parku Chrobrego na potrzeby budowy parkingów dla hali podium – wiekuistego pomnika jego rozdętego ego.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here