Już 20 maja w Gliwicach odbędzie się VII edycja Dnia Nauki i Przemysłu! Z tej okazji Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice oraz Miasto Gliwice zapraszają serdecznie wszystkie innowacyjne firmy oraz instytucje z regionu do uczestnictwa w Pikniku Naukowym. Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Kolejna edycja Dnia Nauki i Przemysłu, która już w maju odbędzie się w gliwickim Technoparku, to niecodzienna możliwość, by zaprezentować innowacyjną stronę swojej działalności. Wydarzenie jest bowiem spotkaniem przedstawicieli świata nauki i biznesu. Dla Wystawców udział w Pikniku Naukowym to świetna okazja do zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań, a dla odwiedzających możliwość przyjrzenia się z bliska najciekawszym technologicznie firmom, uczelniom oraz jednostkom naukowym z regionu, to również doskonała szansa na nawiązanie ciekawych kontaktów biznesowych. Jak co roku i tym razem w programie przewidziane są pokazy, prezentacje oraz konkursy z nagrodami.plakat_dzien_naukiJak dołączyć do grona Wystawców?
1.Wejdź na stronę: www.dnip.pl
2. Wypełnij Formularz Zgłoszeniowy i prześlij go na adres mailowy: targi@technopark.gliwice.pl.
3. O zakwalifikowaniu się zostaniesz poinformowany po 22 kwietnia!

Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do 22 kwietnia.

Dla zwiedzających impreza jest otwarta, nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Udział w Pikniku Naukowym zarówno dla uczestników, jak i Wystawców jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału!
KONTAKT: Tel: 607 363 258, targi@technopark.gliwice.pl.
Dołącz do wydarzenia na FB!

foto: Technopark Gliwice

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here