Lulek pilnie szuka kochającego domu. Lulek to około roczny, niewielki psiak w typie psa myśliwskiego. Został wyrzucony z samochodu przez swoich poprzednich właścicieli. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, przytula się, wchodzi na kolana, daje buziaki. Lubi dzieci, inne psy, do kotów podchodzi z zainteresowaniem.

Lulek ma niespożyte pokłady energii. Na pewno doskonale dogada się z kimś aktywnym, będzie świetnym kompanem do jazdy na rowerze, freesby, biegania i innych psich sportów, a po odpowiedniej dawce ruchu chętnie odpocznie sobie wtulony w swojego człowieka. Luluś nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy, jest w trakcie oduczania ciągnięcia. Inspektorzy z OTOZ ANIMALS Inspektorat Gliwice podejrzewają, że ze względu na swój młody wiek, bardzo szybko nauczy się ładnie chodzić na smyczy oraz wszystkich innych komend. Psiak zostanie wykastrowany przed adopcją. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.
otozgliwice@gmail.com
508082349
604928016-po godzinie 16

lulek_gliwice

foto: OTOZ ANIMALS Inspektorat Gliwice

6 KOMENTARZE

  1. wziełam takiego bardzo podobnego pieska ze Schroniska dla zwierząt z Rybnika.Fajna,radosna jest ta sunia ale jak jej się znudzi podwórko i towarzystwo innych (mam jeszcze foxterierkę i pinczerka małego)to przeciśnie się lub podkopie pod siatką i idzie gdzie chce…Jak ja się zoriętuję że jej nie ma na podwórku chodzę ,wołam daleko …Przyjdzie kiedy sama zechce,,,To widocznie taka rasa o takim upodobaniu….

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here