Uwielbiana, nie tylko przez dzieci, opowieść o przyjaźni małego chłopca z dużym słoniem. Ciepła, zabawna, mądra historia, która przysparza radości kolejnemu pokoleniu dzieci. Proszę słonia wraca do kin w doskonałej jakości. Film zyskał nowe życie dzięki cyfrowej rekonstrukcji obrazu i dźwięku. Najnowsze technologie sprawiły , że film cieszy oczy żywymi kolorami, a doskonały dubbing (Irena Kwiatkowska, Ludwik Benoit, Wiesław Michnikowski) słychać jeszcze wyraźniej.

 

Gościem poranka będzie reżyser filmu – WITOLD GIERSZ. Jeden z najciekawszych i najwybitniejszych polskich twórców animacji. Laureat wielu nagród i wyróżnień na prestiżowych festiwalach filmowych.

dominik gliwice

Pinio odnalazł Dominika na strychu, karmił go witaminami, dzięki którym słoń urósł i ożył. Choć „mały przyjaciel jest wygodniejszy”, z dużym można przeżyć wiele fascynujących przygód. Pinio i Dominik radzą sobie z urzędnikami, jadą na wycieczkę za miasto, pokonują bandytów, zmieniają oblicze miejscowego zoo oraz uciekają właścicielowi cyrku. Wszystko im się udaje, ponieważ doskonale się rozumieją.

 źródło i foto: AMOK Gliwice

 

3 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here