Gliwicka policja skonfiskowała 49 krzaków konopi indyjskich uprawianych w doniczkach. 33-latek wraz z 35- letnią partnerką ulokowali plantację marihuany w jednym z mieszkań gliwickich wieżowców. 33-latek oraz jego 35-letnia partnerka trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj o losie pary zdecyduje prokurator.

Policjanci z III komisariatu uzyskali informację, że w jednym z mieszkań w wieżowcu na os. Trynek znajduje się plantacja marihuany. Kryminalni wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania mieszkania znaleźli i zabezpieczyli 49 krzaków marihuany oraz suszone grzybki najprawdopodobniej halucynogenne – to jednak potwierdzi lub wykluczy ekspertyza laboratoryjna. Śledczy zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gliwic i 35-letnią kobieta, na stałe mieszkającą w powiecie tarnogórskim. Para trafiła do policyjnego aresztu. Dzisiaj o ich dalszych losach zadecyduje prokurator. Za uprawę konopi indyjskich zatrzymanym grozi kara do trzech lat więzienia.

 

źródło i foto: KMP Gliwice

23 KOMENTARZE

  1. Kacper Szwed A mi się wydaje, że za nielegalnością stoi duża kasa. Kto normalny wiedząc, że na takim produkcie dużo zarobi tak samo jak na papierosach go zakaże?

  2. Kacper normalnie kompot z konpji, czego nie kumasz? Przyjdz do nas do gim numer 7 i zobaczysz co ludzie w szatni przed matmą biorą, a potem jak facetka wezmie do tablicy to nie umie dodawać ułamków bo taki naćpany stoi i nie wie co sie do niego mówi. stop narkotykom!!!!!!!!!!!!

  3. Co za popieprzony kraj, jesli złodziej, gwałciciel albo gorzej moze dostać mniejszy wymiar kary niz za posiadanie rośliny dzięki której ludzie są szczęśliwsi. Jest super (y)

  4. grzybki „najprawdopodobniej halucynogenne”? a czy policyjni eksperci sprawdzili też aby, czy to na pewno są konopie?
    nic to, tak czy siak chodźmy się spić do nieprzytomności, żeby uczcić sukces stróżów prawa! przy okazji se coś rozjebiemy na mieście i wdamy w bójkę z kimś, a potem pojedziemy samochodem do roboty z kacem potworem, coby utrwalić tradycję Państwa Alko… tfu! Prawa.

  5. Same narkotyki. Zajmijcie się czymś innym ludzie, a nie tylko palić marihuane i robić z niej kompoty. Potem się dziwią, że ludzie tacy głupi. Jak mają nie być głupi skoro już nawet w 2gimnazjum kolega przynosi kompot z konopji do szkoły i go pije na przerwach cały czas a potem chodzi i się odbija od ścian jak pijany i śmieje się. opanujcie sie ludzie!!!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here