To pierwszy taki program w Gliwicach. Realizowany przez dwie redakcje Dzisiaj w Gliwicach oraz infogliwice.pl

Dzisiaj naszym gościem jest były minister sprawiedliwości, poseł z Gliwic Borys Budka. Zapytaliśmy go m.in. o kwestię przyjęcia w Gliwicach imigrantów oraz o program „Rodzina 500+”. Poseł Budka wypowiedział się też na temat kondycji gliwickiej Platformy Obywatelskiej.

 

„Po godzinach” odc. 2: Borys Budka, Platforma Obywatelska„Nie głosowałem na Platformę bo jestem normalny”. Zobacz jak zareagował poseł PO.To pierwszy taki program w Gliwicach. Realizowany przez dwie redakcje Dzisiaj w Gliwicach oraz infogliwiceDzisiaj naszym gościem jest były minister sprawiedliwości, poseł z Gliwic Borys Budka…

Posted by Dzisiaj w Gliwicach on 15 luty 2016

Program prowadzą Łukasz Fedorczyk oraz Marek Morawiak.
Współpraca przy realizacji programu: Restauracja Majer oraz Rock Films

26 KOMENTARZE

  1. budka budka ty klepiesz jak dla p r z e d s z k o l a k ó w gadaj jak chłop a nie jak kłopacz i jeszcze z platformy 😉 kto go tu zaprasza?

  2. Ooooo Pan „Kąstytucja”. Złodziej i sprzedawczyk. Lepiej piszcie „ten ciul z zagłębia” . Taki młody i pójdzie pierdzieć w pasiaki. Mam przynajmniej taką nadzieję.

  3. Troche późno gdy PO ma szczyt władzy za sobą. Chyba, że im się karta odwróci, a on jeszcze utrzyma pozycję. Może wtedy będzie to z korzyścią dla Gliwic i G. Śląska.
    Ciekawe czy wpłynie na autonomizacje Onkologii.

  4. Lansujcie dalej za kasę. Ile kosztował artykuł/post ? Pomyślcie czy warto wchodzić w politykę za marną kasę. Jesteście popularni. Nie sprd…cie tego.

  5. To ja wiem ale mimo wszystko go tu pompują.A to idzie w świat.Niestety wielu mu podobnych ma mocną klikę w Gliwicach.Część mieszkańców wie kogo mam na myśli.

  6. nie jest wcale z Gliwicami związany… jak już to z Zabrzem… i to też chyba przez przypadek… z tego co pamiętam to jest „spadochroniarzem” z Zagłąbia… z Czeladzi jak się nie mylę… żaden z niego Ślązak…

  7. I to ma być powód do dumy,że jeden z głównych zdrajców i szkodników Polski jest związany z Naszym ukochanym miastem?Napiszcie gdy go skarzą na więzienie i naprawę szkód wyrządzonych Polsce.Promowanie wiceszefa organizacji działaniem przypominającą organizację mafijną jest jakimś nieporozumieniem.

  8. Panie Marku bardzo źle Pan wygląda, zmęczony? A kolega Fedorczyk mógłby popracować nad dykcją.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here