To, że Lukas Podolski słownym człowiekiem jest, udowodnione zostało już w zeszłym sezonie, kiedy zgodnie z deklaracją dołączył do zabrzańskiego klubu. Piłkarz nie spoczął jednak na laurach.

Podolski deklarował wsparcie dla swojego ukochanego klubu na wielu płaszczyznach:

– Gdy transfer doszedł do skutku – zadeklarował także jeszcze intensywniejsze niż dotychczas wsparcie dla Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze i kilkukrotnie pokazywał nam, że możemy na Niego liczyć. – pisze Akademia Górnika na swoim Facebooku.

Jak widać Podolski słowa dotrzymuje. Piłkarz wiąże przyszłość z Górnikiem i zamierza go wspierać, co widać gołym okiem (patrz chociażby: transfery, sponsorzy).

– Wszystko, co do tej pory zrobiłem i jeszcze zrobię, robię dla Górnika i dla Was: najlepszych kibiców w Polsce! – czytamy w jego mediach społecznościowych.

– Pomoc w zakupie autokaru dedykowanego dla podopiecznych Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze to kolejny element wizji, której Lukas Podolski jest integralną częścią. Ogromne podziękowania dla Partnerów Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze – bez których również niniejszy autokar nie miałby szansy wozić adeptów Górnika Zabrze. jednocześnie stwarzając nowe możliwości w zakresie logistyki i perspektyw na skalę europejską. Grupa DBK, Socios Górnik, Węglokoks – bez Waszego wsparcia nie byłoby to możliwe. – dziękuje Akademia.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here