Wczoraj przed godziną 17:00, dzięki szeroko zakrojonym czynnościom operacyjnym, policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach wytypowali i zatrzymali 57-letniego gliwiczanina mającego związek ze sprawą makabrycznego odkrycia – walizki, w której ukryto zwłoki 77-letniego mężczyzny. Walizkę wyłowiono 4 kwietnia z rzeki Kłodnicy. Trwają dalsze czynności śledcze z udziałem podejrzanego. Dzisiaj o jego losach zadecydują prokurator i sąd.

Policjanci dziękują za okazane zainteresowanie i odzew społeczny na komunikat o rozpoznanie denata. Do tutejszej komendy wpływały liczne informacje telefoniczne i mailowe od internautów, dotyczyły wielu różnych osób. Wszystkie przekazywane informacje były dokładnie sprawdzane i analizowane. Po raz kolejny przekonujemy się, że zaufanie do policji, współpraca i wspólne dążenie do poprawy bezpieczeństwa przynoszą szybkie i wymierne rezultaty.

źródło i foto: KMP Gliwice

9 KOMENTARZE

 1. @Katarzyno! Źródło: KMP Gliwice, wiec pewnie tekst napisał Pan Słomski. A czego konkretnie się czepiasz? Odwiedź stronę UM Gliwice i tam często są kwiatki typu: oś skrót od OSIEDLE, tyś od TYSIĄC. Z zresztą „na mieście” na ścianach bloków, na banerach też często widuję różne błędy.

 2. Jak czytam te artykuły to mi się płakać chce… Czy ktoś weryfikuje to co udostępniacie? Zakładam, że osoba pracująca na stanowisku redaktora bądź pochodnym powinna potrafić składać zdania i nie robić błędów.

 3. Internal Server Error

  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator at webmaster@dzisiajwgliwicach.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

  More information about this error may be available in the server error log.

  Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here