Zarząd Budynków Miejskich I Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach oferuje do wynajęcia lokale biurowe w centrum miasta przy ulicy Zwycięstwa 13.

Lokale zlokalizowane są na III i IV piętrze, łączna powierzchnia użytkowa lokali to 539,63 m2 na trzecim i 110,21 m2 na czwartym piętrze. Wielkość powierzchni do wynajęcia do indywidualnego uzgodnienia.

Budynek wykonany w stylu secesyjnym w roku 1907, składa się z części frontowej i oficyny, cztero i pół kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony o konstrukcji tradycyjnej – murowanej z cegły pełnej. Mury ścian nośnych i działowych wykonane z cegły ceramicznej pełnej.
Dach jednospadowy w części frontowej kryty dachówką oraz półmansardowy w części oficyny o konstrukcji drewnianej kryty papą. Zachowana pierwotna stolarka okienna i drzwiowa drewniana nietypowa.

Budynek wyposażony jest w instalacje:
– centralne ogrzewanie (sieciowe),
– wod. – kan.,
– instalację elektryczną,
– teletechniczną.

Budynek posiada dobry dojazd, bez utrudnień komunikacyjnych od ulicy Dolnych Wałów.
Położenie nieruchomości w terenie o jednorodnym przeznaczeniu komercyjnym, bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, obiektów użyteczności publicznej i handlowych.
Czynsz najmu (bez opłat za media i podatku od nieruchomości) ustalony został w przedziale od 10,00 zł do 20,00 zł/m² netto + VAT. Możliwość negocjacji.

Zainteresowani ofertą powinni sie kontaktować z Działem Marketingu, Promocji i Rozwoju, numer telefonu 032 33 92 970 lub kom. 607 837 343.

8 KOMENTARZE

  1. 10zł +vat za m2 oraz może warto wspomnieć że jeszcze + 13zł dziennie za każde auto bo na firmę nie przewidziano abonamentu za parkowanie…..

  2. A firmy prywatne też mogą liczyć na taką darmową reklamę? Czy może wypadałoby umieścić napis: Artykuł sponsorowany albo reklama?

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here