Koniec wakacji wcale nie musi kojarzyć się źle! Na maluchy czeka wiele atrakcji.

Impreza dla najmłodszych odbędzie się 31 sierpnia na nowo powstałym placu zabaw Nivea w Sośnicy. Dzieci mogą liczyć na konkursy z nagrodami, bezpłatny popcorn i watę cukrową. Każde z nich będzie mogło beztrosko korzystać z odnowionych urządzeń.

O modernizacji tego popularnego wśród mieszkańców miejsca, wspominaliśmy w artykule „Powstały nowe place zabaw”. Jak przekazała nam Iwona Kokowicz, rzecznik MZUK – Budowa placu zabaw jest pierwszym etapem w planowanej modernizacji całego skweru. MZUK jest już w posiadaniu projektu na modernizację i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie projekt ten zrealizujemy jeszcze w tym roku.

Zakładamy podział skweru na trzy części: plac zabaw, część rekreacyjno-spacerową oraz część sportową dla młodzieży i dorosłych z boiskiem wielofunkcyjnym, placem siłowni i placem do gry w ping-ponga. Plac zabaw zostanie przede wszystkim ogrodzony, a w części rekreacyjnej ustawiony będzie stół do gry w szachy. Na placu siłowni zostaną zamontowane 4 urządzenia siłowe. Projekt zakłada również oświetlenie skweru i renowację trawników.

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here