Czy faktycznie pierwszy milion trzeba ukraść?

[…] Jako 14 letni chłopak, wraz z bratem kupiliśmy komputer. Jak każde dziecko używałem go do grania. Na szczęście nie pożałowaliśmy pieniędzy i wyposażyliśmy go w modem i łącze internetowe prędkości 22 kb/s i cenie 13 zł za godzinę połączania. 

Zacząłem więc prenumerować strony o grach komputerowych, a po kilku miesiącach zacząłem pisać artykuły i recenzje gier dla jednej z najpopularniejszych wtedy stron o grach. Niestety po kilku miesiącach zostałem wyrzucony z redakcji i źródło z grami się skończyło. Powodem wyrzucenia były błędy ortograficzne i takie tam. Niestety Word wtedy nie podkreślał błędów, gdyż nie było jeszcze polskiej wersji. Dzisiaj pisanie jest prostsze, gdyż nawet przeglądarka błędy podkreśla. Wyrzucony z “pracy” wymyśliłem, że gdybym otworzył swoją własną stronę internetową o grach komputerowych to wydawnictwa gier by mi je przysyłali do recenzji. […] 

Kamil Cybulski zadziwił wszystkich. Jego pomysły i zaangażowanie pozwoliły mu stać się najmłodszym polskim milionerem. Każdy zadaje sobie pytanie czy istnieje idealny przepis na sukces. Czy pierwszy milion to kwestia przypadku? Jakie cechy powinniśmy posiadać cechy, aby   skutecznie rozwijać swoją karierę? Odpowiedzi na te problemy poznacie dzisiaj w czasie spotkania z Kamilem Cybulskim z okazji Dni Otwartych Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości.

Wykład ma charakter otwarty i jest zupełnie darmowy. Odbędzie się w ramach Drzwi Otwartych Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, dzisiaj od godz. 10.00 na ul. Bojkowskiej 37.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here