wtorek, 3 października, 2023
spot_img

Przed tym policjantem nie chciałbyś uciekać. Biega Runmageddon

Na początku kwietnia rozpoczął się sezon dla biegaczy Runmageddonów. Na stadionie Tarczyński Arena Wrocław odbyło się kolejne z rzędu ekstremalne wydarzenie sportowe – Runmageddon. Wśród tysięcy śmiałków na starcie tego wyjątkowego biegu zameldował się również policjant z Zabrza.

Bieg typu Runmageddon to bieg organizowany dla osób z wyjątkowo dobrą kondycją. Na uczestników czeka mnóstwo skomplikowanych przeszkód, które stanowią nie lada wyzwanie.

Z deszczem, niską temperaturą, bieganiem po schodach, wspinaniem się po linach czy też z biegiem w błocie zmierzył się również policjant z Zabrza, aspirant sztabowy Andrzej Cieśla.

W ramach inauguracji sezonu Runmageddon wybrał wersję biegu „Rekrut”. Oznacza to, że miał do przebiegnięcia 6 kilometrów i blisko 30 przeszkód do pokonania. Maksymalny czas na pokonanie przeszkód wynosił 2,5 godziny. Andrzej dał radę i ukończył bieg w 1 godzinę 39 minut.

Na mecie był zmęczony, ale przede wszystkim zadowolony. Policjant z Zabrza szykuje się już do kolejnych startów, między innymi w Poznaniu gdzie będzie miał do przebiegnięcia 12 kilometrów, a do pokonania minimum 50 przeszkód. Jednym z większy wyzwań, jakie Andrzej szykuje dla siebie w tym roku, będzie Runmageddon Gladiator Race w Czechach. Będzie to 21 kilometrów biegu, plus minimum 70 przeszkód w tym skocznia w Harrachov.

Życzmy powodzenia w kolejnych startach na trasach biegów ekstremalnych

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,878ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts