Rozwiń swój potencjał w czasie warsztatów „Psychologia na co dzień”.

Dział Młodzieżowy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej zaprasza młodzież z gliwickich szkół ponadgimnazjalnych na zajęcia, które pozwolą im rozwinąć skrzydła!

Niecodzienne warsztaty odbędą się 17 listopada w gmachu poradni przy ul. Warszawskiej 35a od godziny 09.00 do 13.00. To propozycja zarówno dla młodych pasjonatów psychologii, jak i osób, które chcą się dowiedzieć czegoś nowego o sobie. Chętni dowiedzą się „jak gadać, by się dogadać” w trakcie wykładu „Kilka słów o słowach, gestach, tonach”. Poznają tajniki efektywnego uczenia się i zapamiętywania w czasie zajęć „Rusz głową”. Nauczą się jak motywować się do pracy dzięki warsztatowi „Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce”. Na koniec stworzą „Portret Młodzieży” biorąc udział w konkursie fotograficznym.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, niezbędna będzie telefoniczna rezerwacja miejsc pod numerem 32 331-05-69. Jak dodają organizatorzy, w ramach Strefy Młodzieży, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z porady psychologa, pedagoga i doradcy zawodowego! 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here