Puchar dla GAF Jasna Gliwice

W dniu 26 maj na boisku ORLIK 2012 w Gliwicach odbył się III GTW CUP – CAŁA NAPRZÓD” o Puchar Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej, patronat nad turniejem przejął Zygmunt Frankiewicz – Prezydent Miasta Gliwice.

W turnieju wzięło udział osiem ekip, podzielonych na dwie grupy eliminacyjne. Od wczesnych godzin rannych mogliśmy oglądać mecze stojące na dobrym poziomie. Dużo walki, emocji i grad bramek praktycznie w każdym meczu. Wygrała drużyna GAF JASNA GLIWICE, która w finale pokonała zwycięzcę z roku 2011 czyli SIKORNIK, na trzecim miejscu zespół SOBOTNI.

Nagrody wręczyli Tomasz Kulczycki – wiceprezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Zabrze,  Jerzy Wojewódzki – sędzia oraz promotor futsalu oraz Dariusz Opoka – organizator turnieju i prezes GTW.

Turniej odbył się dzięki wsparciu Samorządu Miasta Gliwice, Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Zabrze oraz firmie Stary Hangar. Środki z wpisowego zostały przekazane na podopiecznych Stowarzyszenia „GTW”