czwartek, 28 września, 2023
spot_img

Reggae w Spirali

Zespół grający muzykę reggae, opartą na klimacie lat 80-tych, bogatym instrumentarium, umiejętnościach muzyków oraz akustyka. Zespół nie wykorzystuje playbacku w tym samplingu (bez odtwarzania podkładów muzycznych zastępujących grę muzyka) – to co słyszycie Państwo na koncercie jest dokładnie grane przez zespół.

Niektórzy członkowie zespołu udzielają się w innych projektach, z których szczególnie polecamy jazz w wykonaniu Wierba&Schmidt Quintet, trio Ścierański/Piec/Kuczyński, Silesia Big Band. Wokalista znany jako DJ Totenton (współtwórca Wspólny Mianownik Sound System), prezentuje muzykę reggae, dancehall, hiphop. Zespół złożony w większości z doświadczonych muzyków w graniu różnych gatunków muzyki, odnajduje w muzyce reggae wspólny mianownik zainteresowań muzycznych, radość ze wspólnej z widzami zabawy, jak również możliwość przekazu pozytywnych, uniwersalnych wartości zawartych w tekstach.

„Dobry kontakt z publicznością i szacunek do słuchacza są naszą dewizą. Serdecznie zapraszamy”- mówią członkowie zespołu.

13 kwietnia, start:19.30 
KS Spirala, ul. Pszczyńska 85
cena biletów: 4zł studenci, 10zł reszta świata 

 

spot_img

Get in Touch

0FaniLubię
3,871ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Latest Posts