Kolejna ulica z listy opublikowanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach przejdzie remont. Na 25 kwietnia na godzinę 7:00 zaplanowano rozpoczęcie prac przy naprawie nawierzchni odcinka ul. Kochanowskiego – od skrzyżowania z ul. Rybnicką do skrzyżowania z ul. Nowy Świat. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Podczas robót, na wskazanym odcinku,  będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy – od ul. Nowy Świat w stronę ul. Rybnickiej.

Objazd w przeciwną stronę zostanie poprowadzony ulicami Rybnicką i Nowy Świat. Jak informuje wykonawca prac, firma PRUiM, remont powinien zakończyć się do 29 kwietnia.

8 KOMENTARZE

  1. ja mieszkam na rogu kochanowskiego marzanki na przeciw biedronki parkingu tu z 1 strony sie ciesze bo juz ta droga jest krzywa wyboista ale z 2 jest to glupota bo na sikorniku nie dokonczone jest chyba ze maja az tyle maszyn i robotnikow ze tu i tu beda robic

  2. Do diabła! Sikornik rozkopany, teraz Kochanowskiego, Ciekawe jak z Trynku dostać się normalnie do Kozielskiej 😐 Już teraz trzeba wyjeżdżać minimum 20 minut wcześniej, kto to planuje?!

  3. Hahaha 🙂 to jest ciekawa kwestia z tymi emigrantami, bo jesli maja byc od stycznia, to trzeba teraz sprzedac mieszkania, zeby jeszcze cos na nich zarobic…. albo pozniej kupic taniej 🙂

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here