Jak dojechać od strony Gliwic?

Podążając ul. Pszczyńską kieruj się w stronę Węzła „Sośnica”. Zjeżdżając z wiaduktu w ciągu ul. Pszczyńskiej, wjedź na prawy pas ruchu (DK 44) prowadzony w stronę Mikołowa i Tychów. Dotarcie do parku handlowego ułatwią znaki „centrum handlowe”. Na rondzie z sygnalizacją świetlną ponownie kierujemy się na trasę DK44 do Mikołowa i Tychów. Jadąc prawym pasem, musimy wjechać na estakadę, która doprowadzi nas na parking centrum handlowego. Teraz nie pozostało już nic innego jak udać się do sklepu SATURN na udane zakupy!

Jak dojechać od strony Zabrza? 

Kieruj się ul. Roosevelta w stronę Sośnicy. Podążaj ul. Sikorskiego aż do gliwickiej Giełdy Samochodowej. Na skrzyżowaniu znajdującym się tuż przy giełdzie, skręć w lewo na ul. Błonie. Jedź cały czas prosto, mijając po lewej kopalnię „Sośnica-Makoszowy” aż do skrzyżowania z ul. Pocztową. Ponownie skręć lewo w stronę skrzyżowania z ul. Pszczyńską. Zajmij lewy pas ruchu i kieruj się w stronę autostrady A4/A1. Zjeżdżając z wiaduktu w ciągu ul. Pszczyńskiej, wjedź na prawy pas ruchu (DK 44) prowadzony w stronę Mikołowa i Tychów. Dotarcie do parku handlowego ułatwią znaki „centrum handlowe”. Na rondzie z sygnalizacją świetlną ponownie kierujemy się na trasę DK44 do Mikołowa i Tychów. Jadąc prawym pasem, musimy wjechać na estakadę, która doprowadzi nas na parking centrum handlowego. Jesteś u celu! Nie zapomnij odwiedzić SATURNA!

Skorzystaj z darmowego autobusu
Możesz również dotrzeć do SATURNA za pomocą bezpłatnych linii Europa Centralna. Autobusy kursują od poniedziałku do niedzieli z przystanku Gliwice Plac Piastów.
Odjazdy od poniedziałku do piątku – godzina 08.10, 09.00, 10.00… aż do godziny 20.00.Odjazdy w soboty i niedziele oraz dni wolne od pracy – godzina 09.10, 10.00, 11.00… aż do godziny 19.00.

W Zabrzu autobus linii Europa Centralna wyrusza z przystanku Zabrze Goethego.
Odjazdy od poniedziałku do piątku – godzina 08.00, 08.50, 09.50… aż do godziny 19.50
Odjazdy w soboty i niedziele oraz  dni wolne od pracy – godzina 09.00, 09.50, 10.50… aż do godziny 18.50.

 

 

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here