24 mają ruszą prace przy rozbudowie ulic w rejonie Hali Gliwice. W związku z robotami drogowymi, zostaną zamknięte ulice: Kujawska (na odcinku od ronda z ul. Skłodowskiej – Curie do ul. Dolnej), Panewnicka (od ul. Pszczyńskiej do ul. Baildona) oraz Akademicka (od ul. Skłodowskiej-Curie do Panewnickiej). Na czas przebudowy zmieni się nieco trasa linii 702 – autobus będzie jeździł przez ul. Pszczyńską. Prace zakończą się prawdopodobnie w październiku. Kierowcy proszeni są o przestrzeganie znaków tymczasowej organizacji ruchu i stosowanie się do wyznaczonych objazdów.

 

8 KOMENTARZE

  1. Przebudowę można było zacząć już w marcu, ale podzielić ją na etapy – najpierw Kujawska, potem Akademicka z Panewnicką. Ten drugi etap najlepiej w okresie wakacyjnym, gdy nie ma studentów. Ale po co, gliwiczanie się przyzwyczają do utrudnień. A potem z radością zagłosują na swojego guru Frankiewicza, który tyle razy ich zlewał i pokazywał jak bardzo ma ich gdzieś…

  2. Skonczcie marudzic. Nie robia zle,robia tez zle. A co do terminu to jest krotki na taki duzy zakres pracy

  3. I zaraz zacznie się lament „Te sztudenty miasto korkujo! Gdzie popadnie parkujo! Pozamykać całom tom szkołe w choliere”

  4. no super, genialnie, teraz to już wg nie będzie gdzie zaparkować przy polibudzie :/

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here