Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wokół nas jest mnóstwo samotnych seniorów, którzy potrzebują pomocy. Na szczęście są ludzie, którzy to rozumieją i starają się sytuację poprawić.

Stowarzyszenie MocnoSpołeczni jest inicjatorem wielu działań charytatywnych i zachęca do wzięcia udziału w organizowanej przez siebie akcji:

„Ruszamy z dobrze Wam znaną akcją „DOBRA WOLA DLA SENIORA”, skierowaną właśnie do osób samotnych, w podeszłym wieku, dla których paczka z żywnością, chemią i środkami czystości będzie idealnym prezentem pod choinkę.

A więc do dzieła! Od dnia dzisiejszego, do odwołania zaczynamy zbiórkę żywności, chemii, środków czystości i nie tylko, a co za tym idzie ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do współpracy i pomocy innym, bo POMAGANIE jest fajne, a tym bardziej w tak wyjątkowy czas jakim są święta!

Tegoroczną edycję zaczynamy od zbiórki , rozglądajcie się również nad samotnymi seniorami, których będziemy mogli obdarować w grudniowy czas. Wierzymy, że Wasze i Nasze gorące serca sprawią, że i tegoroczna akcja okaże się sukcesem i obdarujemy ponownie seniorów malując im uśmiech na twarzy.

Kontakt FB : Stowarzyszenie MocnoSpołeczni, Ariel Rolnik, Krzysztof Stefanik zachęcamy do wiadomości prywatnych oraz pisania na strone fanpage’a.”

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here